fot. panda szuka pandy, Facebook

Pandowy Portal Randkowy – „ojcem chrzestnym” jest Adam Szustak

3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Roman Lip z wykształcenia jest programistą. Od dawna słucha też o. Adama Szustaka OP. Należy również do facebookowej grupy „Panda szuka Pandy”, która została stworzona przez słuchaczy znanego dominikanina i służy poznawaniu nowych ludzi. Roman przychodzi im z pomocą  dzięki  „Pandowemu Portalowi Randkowemu”.  

Panda Szuka Pandy” to grupa na Facebooku, której celem jest poszukiwanie nowych znajomości, z których może rozwinąć się przyjaźń i miłość. Stworzona jest przez słuchaczy o. Adama Szustaka OP, w większości tworzą ją katolicy. Obecnie liczy ponad 4 tysiące osób. Coraz częściej pojawiają się tam posty dotyczące poszukiwania „drugiej połówki”. Do pandowej społeczności należy również Roman Lip z Krakowa. Młody programista wpadł na pomysł stworzenia darmowego portalu randkowego PandaFinder.pl., który miesiąc temu miał swoją premierę w internecie.

o Adam Szustak Duchowość dla Warszawy Kościół dominikanin

o. Adam Szustak OP, fot. Mirosław Wiśniewski

Zobaczyłem, że na „Panda szuka Pandy” jest dużo ludzi, którzy chcieliby poznać się, ale facebookowe możliwości grupy są ograniczone. Nawet jeśli pojawi się nowy post, to szybko znika z pola widzenia, gdyż zaraz pojawiają się na tablicy następne. Portal dawałby większą przejrzystość. Wchodząc do tej grupy pomyślałem, że przydałoby się coś takiego, aby można było znaleźć ludzi z okolicy i w odpowiednim wieku, a poza tym od zawsze interesują mnie nowe technologie, chciałem też usystematyzować wiedzę w tym zakresie. (programista Roman Lip)

>>> O. Szustak o „najgłupszym” pytaniu, jakie zadał Jezus człowiekowi [ZDJĘCIA]

Od o. Szustaka do portalu randkowego 

Roman o. Adama Szustaka słucha od bardzo dawna, konferencji dominikanina słucha chętnie zwłaszcza w czasie treningu. 

O ojcu Szustaku usłyszałem już w 2003 roku, wtedy nie był jeszcze tak bardzo  popularny. Gdy szedłem biegać, to zakładałem słuchawki i włączałem jego konferencje – są ciekawe i dobrze współgrały z moimi ćwiczeniami. To „wspólne” bieganie dużo mi dało, bo dowiadywałem się o tym, co jest ważne w wierze i jak budować relacje z Bogiem oraz z drugim człowiekiem. (tłumaczy programista Roman Lip)

fot. unsplash

Jak to działa? 

Na PandaFinder.pl może zarejestrować się każdy, jednak przede wszystkim portal skierowany jest do osób, którym bliskie są chrześcijańskie wartości. Obecnie liczy ponad 360 zarejestrowanych użytkowników, ale codziennie pojawiają się nowe osoby. Młody programista zapowiada, że to dopiero początek. Systematycznie pracuje nad udoskonaleniem poszczególnych funkcji. Można już kontaktować się za pomocą czatu podobnego do Messengera. Na razie jednak zdradzimy tylko tyle, że użytkownik zaznacza, kogo szuka: wybiera płeć, odległość miejsc zamieszkania i przedział wiekowy.  

Portal spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez grupę „Panda szuka Pandy”. 

Wygląda obiecująco  

Ale świetny pomysł! Ja tam na pewno założę profil 🙂 

Super inicjatywa! 

Konto założone. Fajna sprawa z tym portalem. Liczę, że z każdym dniem będzie coraz więcej użytkowników😉 

Panda znajdzie Pandę 

Fajnie byłoby, gdyby było mnóstwo ludzi i każdy znalazłby sobie pandę. Może i ktoś z Was znajdzie swoją? (Roman Lip)

Tego Wam życzymy!  

Pandowy Portal Randkowy” dostępny jest pod adresem: https://pandafinder.pl. Możecie też wejść na  fanpage inicjatywy krakowskiego programisty. 

Zobacz także
Wasze komentarze