Tomik wierszy o. Andrzeja Madeja OMI już w sprzedaży! [ZAMÓW]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Nowość w naszym sklepie internetowym. W sprzedaży dostępny jest już najnowszy tomik wierszy o. Andrzeja Madeja OMI, tegorocznego laureata medalu „Benemerenti in Opere Evangelizationis”.

>>> Andrzej Madej OMI i kampania „Misjonarz na Post” nagrodzeni przez Episkopat Polski

Tomik wierszy pt.: „Przyciąganie ziemi” Andrzej Madej OMI zadedykował Matce na dziewięćdziesiolecie jej urodzin. Z głęboką synowską miłością kreśli w nim portret matki, pejzaż rodzinnych stron, zapachy dzieciństwa, nostalgię za przeszłością, a przede wszystkim wdzięczność dla najważniejszej Nauczycielki. To dom rodzinny nauczył go modlitwy, miłości do Boga, szacunku dla pracy i ludzi, kształtował w nim człowieka i przyszłego zakonnika. Z obrazem lubelskiej wsi wyruszył na odległe krańce Ziemi.

Autor jest niestrudzonym wędrowcem, który ogarnia modlitwą napotkanych ludzi i miejsca. W wierszach wyraża nieustanny zachwyt nad światem i każdym przejawem życia – doskonałym dziełem Bożym. Są w nich też zwątpienia, świadomość własnej słabości, ale i siły, jaką człowiekowi daje Bóg. A nade wszystko jest bezgraniczne zawierzenie Bogu i Krzyżowi, który nieomylnie wiedzie człowieka mimo rozdroży. U początku tej drogi stoi dom rodzinny, a w nim Matka. Ten tomik jest dla każdego, kto szuka słów modlitwy osobistej, świadectwa wiary, pragnie wzruszyć się obrazem synowskiego przywiązania – pisze Anna Korecka – Zapadka.

>>> Kliknij i zamów <<<

Kliknij i zamów!

Zobacz także
Wasze komentarze