instagram

Fot. Victor Calmon/Instagram

To zdjęcie skradło serca internautom na całym świecie

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

33-letni Victor Calmon jest świeżo upieczonym ojcem małego Ivana Moraesa Calmona. Poprosił fotografa o mały fotoreportaż z porodu. Zdjęcie, które udało się wykonać fotografom z firmy „Jana Brasil Fotografia”, podbiło serca internautów na całym świecie. 

– W takim momencie wszystko staje się jasne, trzęsą ci się ręce i odkrywasz, po co tak naprawdę żyjesz na tym świecie. Bogu mówię: „Dziękuję”, żonie: „Kocham Cię”, a mojemu synkowi: „Witaj!” – napisał na popularnym serwisie Victor Calmon. 

Zdjęcie przedstawia młodego ojca, która na klęczkach modli się przy nowo narodzonym dziecku i prosi Boga o potrzebne łaski. – Wydawało mi się, że ta sytuacja mnie przerasta, wiesz? Wszystko było nowe i ogarnął mnie potworny strach. Od tamtej chwili musiałem zacząć troszczyć się jeszcze o kogoś innego, zadbać o los mojego synka. Odsunąłem od siebie ten lęk, padłem na kolana i zacząłem się modlić do Boga. Prosiłem Go, aby pomagał mi wzrastać, być lepszym człowiekiem, dobrym ojcem, dobrym mężem, żebym miał chęć się rozwijać, pracować, aby niczego nam nie brakowało – mówił Victor Calmon w rozmowie z portalem Revista Crescer. Wdzięczność za dar życia pozwała Victorowi cieszyć się z każdej chwili spędzonej razem. 

To zdjęcie skradło serca internautom na całym świecie
5.6 (92.88%) 59 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze