7-latka zaśpiewała hymn i… podbiła świat

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Nie wszyscy słyszeli o lidze piłkarskiej MLS. Dzięki tej 7-latce już teraz wie o tych rozgrywkach chyba cały świat!

7-letnia Malea Emma Tjandrawidjaja, która zaśpiewała amerykański hymn przed meczem piłkarskiej ligi MLS, wzbudziła zachwyt milionów ludzi na całym świecie. Filmik z jej wykonaniem hymnu bije rekordy popularności. Dziewczynka wystąpiła na murawie przed meczem ligi MLS pomiędzy LA Galaxy i Seattle Sounders „The Star-Spangled Banner”.

Dziewczynce gratulacje składał m.in. Zlatan Ibrahimović. Piłkarz, na Twitterze, napisał, że to właśnie mała wokalistka została graczem meczu. Dziewczynka na swoim oficjalnym profilu w serwisie YouTube ma ponad setkę filmików ze swoimi występami. Jej idolką jest Christina Aguilera. Malea to Amerykanka z tajlandzkimi korzeniami. Hymn wykonała fenomenalnie, jej zakres głosu w tym wieku jest wręcz niewiarygodny. Według wielu najbardziej wzruszający i zachwycający jest sam koniec, już po zakończeniu hymnu.

Mała artystka ma już tysiące obserwujących na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wydaje się, że jej kariera piosenkarska rysuje się w świetlanych barwach. Trzymamy kciuki!

Zobacz także
Wasze komentarze