Fot. misyjne.pl

A czy Ty już masz swój kubek #NasiHerosi?

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

W naszym sklepie można nabyć wyjątkowe kubki #NasiHerosi. Kupując taki kubek, wspierasz kraje misyjne, a także wyrażasz swoją wdzięczność służbie zdrowia za ofiarne działanie w czasie trwającej pandemii koronawirusa.

>>> Fundacja „Redemptoris Missio”: hojność w czasach pandemii

Na kubku #NasiHerosi nieprzypadkowo można znaleźć pracowników służby zdrowia z pelerynami superbohaterów. W trakcie pandemii to służba zdrowia jest na pierwszym froncie walki z koronawirusem. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, czy diagności laboratoryjni każdego dnia mierzą się z zabójczym koronawirusem SARS-CoV-2. Leczą pacjentów, pielęgnują ich, badają próbki. Mają bezpośredni kontakt z tym niebezpiecznym patogenem – wielu pracowników służby zdrowia, nie tylko w Polsce, zaraziło się koronawirusem i zachorowało na Covid-19. Są to zatem współcześni superbohaterowie. Nie mają nadludzkich umiejętności jak fikcyjni superbohaterowie – Batman, Spiderman czy Superman. Są za to prawdziwi i swoje ludzkie umiejętności, najlepiej jak potrafią, wykorzystują do walki z pandemią.

Kubki z serii #NasiHerosi powstały zatem po to, by uhonorować tych współczesnych, prawdziwych superbohaterów. Teraz częściej wychodzimy już z domu, ale w czasie lockdownu, gdy tak wielu z nas całe dnie spędzało w domach, wychodziliśmy na balkony, by dziękować służbie zdrowia. A teraz możemy podziękować dzielnym medykom, kupując kubek z serii #NasiHerosi. W kuchennej szafie będzie zawsze przypominał o poświęceniu pracowników służby zdrowia w tym trwającym wciąż czasie.

>> Kliknij i zamów <<<

Kubek #NasiHerosi to także akcja charytatywna. Nabywając go poprzez nasz sklep internetowy, wspierasz też kraje misyjne. Państwa Trzeciego Świata nie radzą sobie dobrze z pandemią. Nie mają wprawdzie wysokich statystyk zachorowań – ale to głównie dlatego, że przeprowadza się w nich niewiele testów. Ludzie tam cierpią, w wielu miejscach pomagają im polscy misjonarze. Prowadzą misyjne szpitale, przychodnie, ośrodki zdrowia. Dochód ze sprzedaży kubków #NasiHerosi przeznaczony zostanie właśnie na wsparcie misyjnych ośrodków medycznych. Akcję tę prowadzimy wspólnie z Fundacją „Redemptoris Missio” i firmą Maxim – producentem porcelany. Kup kubek #NasiHerosi – to dobry kompan do kawy czy herbaty w długie, letnie wieczory!

Zobacz także
Wasze komentarze