Fot. YouTube (screenshots)

Aktor znany z „Matrixa” bierze ślub i dziękuję Bogu za każdy dzień

3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Keanu Reeves, znany jako najbardziej „normalna” gwiazda Hollywoodu… zakochał się. O ile tego typu wiadomość może nie wzbudzać sensacji, o tyle Keanu Reeves sam wiele razy przyznawał, że cierpi z powodu swojej samotności. Mimo tego, że ma 55 lat, wszystkie filmowe portale piszą tylko o jego nowej „dziewczynie”, malarce Alexandrze Grant, młodszej od niego o 9 lat. Para zamierza się pobrać.

Uważany za jednego z najlepszych producentów filmowych na świecie i za jednego z najlepiej opłacanych aktorów swojego pokolenia, Keanu Reeves jeszcze niedawno przyznał, że „czuje się samotnym facetem”. Kiedy miał trzy lata umarł jego ojciec. Gdy był dorosły, pożegnał swojego najlepszego przyjaciela, który zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Jego jedyna córka urodziła się martwa, a kilka miesięcy po tej tragedii w wypadku samochodowym zginęła jego żona. Siostra Keanu zachorowała na białaczkę.

>>> Warner Bros zapowiedział 4. część „Matrixa”!

Życie doświadczyło Keanu, co zaskutkowało depresją. Aktor sam przyznał niedawno:

Wiecie, miałem depresję. Nikomu o tym nie mówiłem. Sam musiałem podjąć wysiłek, by zawalczyć o swoje szczęście. Teraz wiem, że każdy dzień jest cenny! Nieważne, co ci się przydarzy w życiu, jesteś w stanie to pokonać! Życie jest warte przeżycia. Przytul kogoś, jeśli myślisz, że właśnie cierpi. Być może nie będzie jutra, trzeba więc zacząć żyć już dziś! I dziękuj Bogu za każdy dzień! Mam nadzieję, że podzielenie się z wami tym postem pomoże szerzyć miłość.

Aktor ten od zawsze wzbudzał sensację w świecie Hollywoodu. Keanu znany był ze swojego „nietypowego” stosunku do kobiet. Znane są jego słowa:

Nie mogę być częścią świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony jak prostytutki, pokazując wszystko, co powinno zostać ukryte. Gdzie nie ma pojęcia honoru i godności. Gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś „obiecuje”.

>>> Można umrzeć z tęsknoty. Widzieliśmy „1800 gramów” [RECENZJA]

By nie być oskarżany o molestowanie ze strony kobiet, podczas pozowania do zdjęć, nigdy ich nie dotyka. Można to zauważyć na wielu fotografiach.

Okres, gdy Keanu nie był z nikim związany, wspomina tak:

Zabieram siebie na kolacje, kupuję sobie fajne ubrania. Świetnie się ze sobą bawię. Kiedy nauczysz się dbać o siebie, czyjaś obecność w twoim życiu będzie wyborem, a nie koniecznością.

Mimo tego jednak, odczuwał samotność:

Uwielbiam być sam, ale staram się również nie być sam, bo ten stan bywa po prostu nie do zniesienia.

>>> Duchowość „Gwiezdnych Wojen”

Jak donosi portal Gossip Cop, Keanu niedawno poprosił Aleksandrę Grant, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała „tak”.

Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie – czytamy na stronie portalu.

Jak widać, życie aktora się odmieniło  i wygląda na to, że jest to prawdziwa miłość. Keanu miał rację, mówiąc kiedyś:

Kiedy masz ciężki czas w życiu, doświadczasz wielkich trudów i zastanawiasz się, gdzie jest Bóg, pamiętaj, że nauczyciel jest zawsze cicho, kiedy uczeń podchodzi do testu. 


Wygląda na to, że ten wielki test został przez aktora zdany!

Zobacz także
Wasze komentarze