Iga Świątek

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące Iga Świątek

Świat

Iga Świątek przegrała w półfinale turnieju Porsche Tennis Grand Prix [+GALERIA]

Iga Świątek nie wywalczy trzeciego z rzędu tytułu turnieju WTA 500 w Stuttgarcie, zwanego oficjalnie jako Porsche Tennis Grand Prix.

Czytaj dalej
Naszym zdaniem

Druga połowa. Wynik wciąż może się zmienić [FELIETON]

Druga część Wielkiego Postu to dla nas ogromna szansa. I to szansa nie tylko dla tych, którzy pobożnie przezywają ten

Sport

Iga Świątek napędziła strachu kibicom. Ale później pokazała mistrzowski poziom

Kolejny kapitalny mecz Igi Świątek! A przecież wszystko zaczęło się kompletnie nie po jej myśli. Linda Noskova prowadziła w pierwszym

Polska i Świat

Bolesna porażka Igi Świątek w półfinale w Dubaju

W piątkowym starciu na kortach Dubai Tennis Championships Iga Świątek mierzyła się z Anną Kalinską. Lepsza okazała się Rosjanka –

Świat

Świetny mecz Igi Świątek. Jest w półfinale turnieju WTA 1000 w Dubaju [+WIDEO]

Iga Świątek pokonała Qinwen Zheng w ćwierćfinale turnieju WTA 1000 w Dubaju. Polka rozprawiła się z Chinką w dwóch setach

Wiadomości

Iga świątek wygrywa ATP Finals i wraca na szczyt rankingu [+GALERIA]

W meksykańskim Cancun zakończył się turniej WTA Finals. W fenomenalnym stylu zawody wygrała Iga Świątek. Raszynianka wróciła na pierwsze miejsce

Świat

Świątek pokonała Sabalenkę w półfinale WTA Finals [+GALERIA]

Rozstawiona z numerem drugim Iga Świątek wygrała z liderką światowego rankingu tenisistek Białorusinką Aryną Sabalenką 6:3, 6:2 w półfinale turnieju

Wiadomości

Iga Świątek w formie – właśnie wywalczyła awans do finału China Open!

W półfinale turnieju China Open polska tenisistka mierzyła się z Coco Gauff. Znakomita seria Amerykanki – 16 zwycięstw z rzędu

Wiadomości

W trudnych warunkach Iga Świątek awansuje do 3. rundy China Open

W 2. rundzie China Open najlepsza polska tenisistka mierzyła się z Warwarą Graczewą. W połowie spotkania mecz został przerwany ze

Wiadomości

Iga Świątek wraca do formy i awansuje do II rundy China Open

Polska tenisistka z Raszyna zadebiutowała w China Open w Pekinie. Swój pierwszy mecz w tym turnieju zakończyła zwycięstwem z Sarą

Wiadomości

Szybkie i duże zwycięstwo Igi Świątek. Nie dała szans rywalce

Iga Świątek pokonała Kaię Juvan (6:0, 6:1) w trzeciej rundzie US Open. Mecz trwał niecałą godzinę. Polka nie dała praktycznie

Wiadomości

Iga Świątek znów triumfuje! Awansowała do trzeciej rudny US Open

Iga Świątek pokonała Darię Savillę w środowym meczu US Open. Dało to Polce awans do trzeciej rudny turnieju. Tegoroczny US

Wiadomości

Genialny mecz Igi Świątek w 1. rundzie US Open, rywalka bez szans [+GALERIA]

W pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open Iga Świątek mierzyła się ze szwedzką tenisistką Rebeccą Peterson. Mecz trwał zaledwie 59 minut.

Świat

Iga Świątek w półfinale turnieju WTA [+GALERIA]

W piątek się nie udało, w sobotę już tak. Iga Świątek wyszła na kort z jednodniowym opóźnieniem i pokonała 6:1,

Wiadomości

Iga Świątek po raz trzeci w karierze awansowała do finału Rolanda Garrosa

Polka awansowała do wielkiego finału Rolanda Garrosa, wygrywając z Beatriz Haddad Maią 6:2, 7:6(7). Świątek pozostanie na pierwszym miejscu klasyfikacji

Świat

Iga Świątek w ćwierćfinale Rolanda Garrosa

Niespodziewany koniec meczu 1/8 finału Rolanda Garrosa. Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału po tym, jak w pierwszym secie skreczowała (oddała

Świat

Świetny mecz Igi Świątek. Polka w 1/8 finału Rolanda Garrosa

Liderka światowego rankingu WTA Iga Świątek błyskawicznie rozprawiła się z Xinyu Wang w 3. rundzie wielkoszlemowego French Open w Paryżu.

Świat

Iga Świątek w finale turnieju WTA 500 w Stuttgarcie

Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA 500 w Stuttgarcie. Polka spędziła na korcie z Ons Jabuer zaledwie trzy gemy.

Świat

Powrót królowej w wielkim stylu! Iga Świątek była bezwzględna

Iga Świątek wróciła na kort w wielkim stylu! Polska liderka rankingu WTA rozegrała pierwszy mecz po długiej kontuzji i pokonała

Wiadomości

Iga Świątek odbierając nagrodę za wygraną wyraziła wsparcie dla Ukrainy

Iga Świętek w sobotę 26 lutego wygrała turniej WTA 1000 w Dosze. Tym samym awansowała na 4. miejsce w światowym