lekkoatletyka

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące lekkoatletyka

Świat

Pia Skrzyszowska zdobyła brązowy medal w Glasgow w biegu przez płotki [+GALERIA]

Pia Skrzyszowska z czasem 7:79 wywalczyła brązowy medal halowych MŚ na dystansie 60 metrów przez płotki. Bieg wygrała Devynne Charlton,

Czytaj dalej
Wiadomości

Rekord kraju i awans do finału MŚ w lekkoatletyce – sukces Polaka

Jakub Szymański w świetnym stylu awansował do finału rywalizacji w biegu na 60 m przez płotki podczas 19. Halowych Mistrzostw

Świat

Natalia Kaczmarek ze srebrnym medalem lekkoatletycznych mistrzostw świata [+GALERIA]

Natalia Kaczmarek wywalczyła srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw świata, które odbywają się w Budapeszcie. „Ikona” – napisał o niej Marek Plawgo,

Polska

Kiełbasińska i Ennaoui z medalami halowych mistrzostw Europy

Sofia Ennaoui zajęła trzecie miejsce w finałowym biegu na 1500 m podczas lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy w Stambule. Brązowy medal

Świat

Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce: Polki z rekordem kraju i srebrem w sztafecie

Polki zdobyły srebro w sztafecie 4×100 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium. Biało-Czerwone pobiły rekord kraju (42.61). Złoto wywalczyły

Polska

Anita Włodarczyk nie wystąpi na MŚ. Kontuzji nabawiła się goniąc złodzieja

Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk potwierdziła, że z powodu kontuzji nie wystartuje w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w

Wiadomości

Nie żyje znana lekkoatletka, była mistrzyni Polski w biegach

Nie żyje Małgorzata Jamróz – była reprezentantka Polski, multimedalistka mistrzostw kraju, specjalizująca się w biegach długodystansowych. Zmarła w wieku 48

Wiadomości

Maria Andrejczyk ze srebrnym medalem

Dziś w rzucie oszczepem polska lekkoatletka Maria Andrejczyk zdobyła srebrny medal. >>> Anita Włodarczyk: wierzę w Boga, kocham Go, jestem

Sport

Tokio 2020: kolejne medale dla polskich sportowców! Złoto dla Anity Włodarczyk!

Anita Włodarczyk w fantastycznym stylu zdobyła złoto Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Rzutem na odległość 78,48 m zapewniła sobie tytuł mistrzyni

Wiadomości

Mamy kolejny medal! Polki zajęły drugie miejsce w sztafecie 4×400 m

Polska sztafeta kobiet w finale biegu na dystansie 4×400 metrów zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata w

Wiadomości

Marcin Lewandowski trzeci na MŚ. Pobił rekord Polski!

Marcin Lewandowski podczas MŚ w Dosze w biegu na dystansie 1500 m wywalczył brązowy medal, bijąc rekord Polski (3.31,46 min).

Sport

Kubacki i Stoch odebrali medale! Cieszą się też lekkoatleci! [ZDJĘCIA]

Dawid Kubacki odebrał złoty, a Kamil Stoch srebrny medal wywalczony w piątkowym konkursie narciarskich mistrzostw świata na skoczni normalnej w

Wiadomości

Polska liderem klasyfikacji medalowej ME

„Biało-Czerwoni” wciąż są liderami klasyfikacji medalowej na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. Po drugim dniu finałów Polska umocniła się na

Wiadomości

Damian Czykier: marzeniem wywalczenie medalu mistrzostw świata [WIDEO]

Damian Czykier (Podlasie Białystok) nie tylko chce poprawić w tym sezonie rekord Polski w biegu na 110 m ppł, ale także wywalczyć medal sierpniowych

Wiadomości

Czas na rekord kraju na 800 m na stadionie [WIDEO]

Biegająca na 800 m Joanna Jóźwik chciałaby już w tym sezonie poprawić rekord Polski na stadionie. Piąta zawodniczka igrzysk w Rio de Janeiro liczy też na bardzo