puchar świata

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące puchar świata

Wiadomości

Lake Placid: Puchar Świata w skokach [+GALERIA]

Zawody w Stanach Zjednoczonych to kolejna odsłona Pucharu Świata. Po serii próbnej, odbył się konkurs indywidualny. W serii próbnej zwycięzcą

Czytaj dalej
Polska

Kamil Stoch wystartuje w konkursach w Zakopanem

Kamil Stoch wystartuje w Zakopanem – poinformował sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego (PZN). – Kamil rozmawiał ze sztabem szkoleniowym i

Wiadomości

Dobry występ polskich skoczków na drużynowych zawodach w Bischofshofen

Po sobotnim świetnym starcie Żyły, dzień później cała drużyna skakała lepiej niż oczekiwano. Biało-czerwoni byli nawet w grze o podium.

Sport

Karl Geiger wygrywa w Engelbergu

Pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu padł łupem Karla Geigera. Lider klasyfikacji Pucharu Świata pokonał Ryoyu Kobayashiego

Wiadomości

Wisła: Austriak Jan Hoerl po raz pierwszy wygrywa konkurs Pucharu Świata

Po dwóch bardzo udanych skokach Austriak Jan Hoerl wygrał niedzielny konkurs indywidualny w Wiśle. Dla 23-latka to debiutanckie zwycięstwo w

Wiadomości

Skoki narciarskie w Ruce: Ryoyu Kobayashi zwycięża sobotni konkurs

Dziś odbył się jeden z dwóch konkursów indywidualnych Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskiej Ruce. Ryoyu Kobayashi zwyciężył sobotni

Sport

Skoki narciarskie w Niżnym Tagile: Polacy daleko w klasyfikacji

Dziś odbył się drugi konkurs Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Kamil Stoch i Dawid Kubacki odpadli w pierwszej serii, a

Sport

Kamil Stoch drugi w PŚ w Klingenthal! [ZDJĘCIA]

W Klingenthal odbywa się pierwszy z dwóch konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Halvor Egner Granerud wygrał sobotni konkurs. Polacy

Sport

Puchar Świata w Lahti: polscy skoczkowie drudzy w konkursie drużynowym [ZDJĘCIA]

Polscy skoczkowie po raz kolejny stanęli na podium skoków narciarskich. W konkursie drużynowym w Lahti zajęli 2. miejsce, wyprzedzeni przez

Sport

PŚ w Zakopanem: drugie miejsce Polaków w konkursie drużynowym [ZDJĘCIA]

Wygrali Austriacy, trzecie miejsce zajęli Norwegowie. Ten konkurs w ramach Pucharu Świata trzymał kibiców w napięciu do ostatniej chwili… Choć

Sport

PŚ w Zakopanem: Sato wygrał kwalifikacje, Stękała trzeci

Zakopane jest w ten weekend gospodarzem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kwalifikacje do niedzielnych zawodów indywidualnych zwyciężył Yukiya Sato. Drugie

Wiadomości

PŚ w Zakopanem: Stoch i Kubacki na podium

W niedzielę, 26 stycznia w Zakopanem odbył się indywidualny konkurs w skokach narciarskich. Impreza była częścią starć w ramach Pucharu

Sport

Kamil Stoch wygrał konkurs w Engelbergu [ZDJĘCIA]

Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. Drugie miejsce w Szwajcarii zajął Austriak Stefan Kraft, a

Wiadomości siatkówka

PŚ siatkarzy: Polacy ze srebrnym medalem po meczu z Iranem

Biało-czerwoni wywalczyli srebro w meczu z Iranem 3:0 (25:18, 25:18, 25:16) japońskim Pucharze Świata w siatkówce. Polacy już od początku meczu

Sport

Oslo: Fenomenalny Johansson, Kobayashi z Kryształową Kulą

Pierwszym w tym sezonie zwycięstwem Roberta Johanssona z Norwegii zakończyły się zawody w skokach narciarskich w Oslo. Popularny Wąsacz na

Sport

Kamil Stoch drugi w Willingen

Kamil Stoch przegrał rywalizację z Karlem Geigerem i zakończył konkurs indywidualny w Willingen na 2. miejscu Pucharu Świata. Piotr Żyła

Sport Stoch Skoki Puchar Świata

Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w Lahti!

Kamil Stoch odniósł 33. zwycięstwo w karierze. W fantastycznym stylu wygrał konkurs indywidualny Pucharu Świata w Lahti. Polak aż o

Sport Maliszewska Puchar Świata Turyn short track sport

Natalia Maliszewska wygrała Puchar Świata w short tracku

Natalia Maliszewska już na pewno zwyciężyła w klasyfikacji Pucharu Świata w short tracku, na dystansie 500 metrów. Polka przypieczętowała w

Wiadomości

PŚ w Sapporo: Stoch drugi z rekordem skoczni

Dziś w japońskim Sapporo odbył się konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zwycięsko wyszedł z niego Stefan Kraft. Reprezentant

Wiadomości

PŚ w Engelbergu: dwóch Polaków na podium

Niedzielny konkurs w Engelbergu wygrał Japończyk Ryoyu Kobayashi, skacząc na odległość 144 m w pierwszej serii oraz 137 m w

Wiadomości

PŚ w Oslo: Polacy poza podium

W norweskim Oslo zakończył się kolejny konkurs w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Żadnemu z Polaków nie udało się

Wiadomości

Polscy skoczkowie na podium w Lahti!

Polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym w fińskim Lahti. Zawody wygrali Niemcy, a na najniższym stopniu podium stanęli

Europa

Kulm: skoki odwołane

Jak podaje portal Sportowe Fakty, dzisiejszy konkurs o Puchar Świata został odwołany.  Jak czytamy: Z powodu zbyt silnie wiejącego wiatru