Mąż i żona jednoczą się w walce z pandemią. To zdjęcie obiegło świat

Fot. screenshot from abcnews.go.com/ABC News

To zdjęcie obiegło świat i Internet. Mąż i żona razem w walce z pandemią

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

To niesamowite zdjęcie bardzo szybko obiegło media społecznościowe na całym świecie. Ben Cayer i Mindy Brock to małżeństwo, które codziennie ryzykuje swoje zdrowie by pomagać… innym ludziom w walce z koronawirusem. 

– W końcu wszyscy przechodzimy teraz przez to samo. Jest to czas miłości i nadziei – tłumaczy małżeństwo w wywiadzie dla ABC News. Ben Cayer i Mindy Brock pracują w szpitalu, w którym zredukowano liczbę personelu medycznego do minimum. Oni są jednak przy pacjentach, by się nimi opiekować. Każdy jednak kontakt z zarażonym człowiekiem stwarza niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem COVID-19.

>>> Jesteśmy stworzeni do bliskości i relacji. Tego nawet pandemia nie może zmienić

– Ważne jest to, że trzymamy się razem, pracujemy razem i zawsze nawzajem się wspieramy – komentuje jednak małżeństwo. Pewnego dnia, ich koleżanka Nicole Hubbard, która współpracuje z nimi na oddziale anestezjologicznym, zrobiła im niesamowite zdjęcie. Okazało się, że było to krótko przed tym, jak małżeństwo posprzeczało się w samochodzie. Potem, między operacjami, małżonkowie spojrzeli sobie jednak głęboko w oczy, by się pojednać. To był właśnie ten moment.

Małżonkowie twierdzą, że trudny czas pandemii paradoksalnie… jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. Zrozumieli, że warto dbać o relację i miłość między sobą. W tej chwili ich wspólne, koronawirusowe zdjęcie jest inspiracją dla ludzi na całym świecie.

>>> Ks. Andrzej Kobyliński: pandemia przyspieszy galopującą laicyzację młodego pokolenia [OPINIA]

Zobacz także
Wasze komentarze